O NasDrukuj

ProCosmetica - Centrum Szkoleniowo - Dystrybucyjne Kosmetyki Profesjonalnej
 
Nasza firma zaopatruje salony kosmetyczne na terenie Rzeszowa i województwa podkarpackiego. Chcąc sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów dobieramy starannie produkty oferowane przez naszą hurtownię. Stawiamy na jakość i zadowolenie klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wielu renomowanych producentów kosmetyki profesjonalnej, jak również akcesoria kosmetyczne, artykuły higieniczne, sprzęt i wyposażenie salonów kosmetycznych, tymsamym oferujemy kompleksowe zaopatrzenie salonów kosmetycznych. Służymy fachową poradą. 
 
Zapraszamy!
 
Co 2 tygodnie nasz przedstawiciel odwiedza miejscowości: Brzozów, Dębica, Domaradz, Dukla, Dynów, Głogów Młp, Jarosław, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Leżajsk, Łańcut, Mielec, Pilzno, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rymanów, Sanok, Sędziszów Młp, Sokołów Młp, Strzyżów, i inne.
Więcej informacji: +48 608 301 660
 
 
Sklep umożliwia zakupy po zalogowaniu. Produkty profesjonalne dostępne będą dopiero po utworzeniu konta klienta hurtowego. W tym celu prosimy wysłać informacje mailem z podaniem danych teleadresowych firmy. W uzasadnionych przypadkach możemy żądać od Państwa dokumentów potwierdzających związek z kosmetyką profesjonalną takich jak np: dyplom ukończenia szkoły kosmetycznej lub legitymacja szkolna. Liczymy na zrozumienie z Państwa strony - ma to na celu ochronę interesów osób pracujących w branży kosmetyki profesjonalnej.